Fotoğraf sanatçısı Celal Yılmaz, Bakırköy Lisesi Tarihi Fotoğrafları albümü yayınladı

     Fotoğraf sanatçısı Celâl Yılmaz, mezun olduğu Bakırköy Lisesi’nin geçmiş yıllarda çekilmiş fotoğraflarından oluşan “Bakırköy Lisesi Tarihi Fotoğrafları” adlı fotoğraf albümünü, 8 Nisan 2018 günü, Facebook’ta bulunan “Bakırköy Lisesi Mezunları-Celal Yılmaz” sayfasında yayınladı.

    Kendisinin çektiği 11,  mezunlardan aldığı 57 fotoğraftan olmak üzere toplam 68 fotoğraftan oluşan albüm düzenlemesi, hem görüntünün büyük olması  hem de görüntü kalitesinin düzgünlüğü olmasıyla Türkiye’de okullar içinde hazırlanmış en iyi fotoğraf albümü özelliği taşımaktadır. Eski fotoğraflarda sanatçı tarafından onarılıp düzeltilmesi ile ayrı bir güzellik yaratmıştır.  

     Celal Yılmaz yaptığı açıklamada bu albüm için fotoğrafları ile katkıda bulunmak isteyen olursa, o fotoğraflarında bu albüme girebileceğini belirtti. Elinde Bakırköy Lisesi’nde öğrenciyken çekildiği fotoğrafları olup ta bu albüme katılmak isteyenlerin katılma şartları albümün girişinde bulunan açıklamada belirtilmiştir.  

             Albüme gitmek için tıklayınız:    https://www.facebook.com/pg/bakirkoylisesimezunlari/photos/?tab=album&album_id=1961491150570485